Merhaba, benim adım
Mehmet Veysi Adam

Sizlere; WordPress, SEO, E-ticaret alanlarında profesyonel
destek ve danışmanlık hizmeti sağlamak için buradayım.
Web Tasarım

Sizin için sektörünüze ve kurumsal kimliğinize uygun kullanışlı bir web sitesi oluşturabiliriz.

SEO & SEM Hizmeti

Size sağlayacağımız SEO desteği ile sektördeki rakiplerinizi geride bırakan bir marka olabilirsiniz.

E-ticaret Danışmanlığı

SEO destekli Dijital Marketing stratejilerimizle internetten satış oranınızı yükseltebilirsiniz.

WordPress Desteği

Bizimle çalışarak WordPress sitenizden elde edeceğiniz verimi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyorum

Bizden aldığınız hizmet için yaptığınız yatırım size fazlasıyla geri dönecek

Mükenmmel Tasarım

80%

Web Geliştirme

70%

SEO & SEM

90%

Danışmanlık

70%

Ben kimim?

Birlikte çalıştığınızda kurumsal ve e-ticaret sitelerinizi
yapılandırarak internetten sağlayabileceğiniz kazancı maksimuma yükselten WordPress SEO uzmanı

Merhaba, ben Mehmet Veysi ADAM. 1991 yılında Mardin’de doğdum. 5 yaşından beri İstanbul’da yaşıyorum. 2010 yılında Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde Bilgisayar ve Veritabanı Programcılığı bölümünü bitirdim. 2015 yılında İstanbul Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı bölümünden, 2019 yılında ise Anadolu Üniversitesinde Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümünden mezun oldum.

Web dünyasına ilgim öğrencilik yıllarımda başladı. 2007 yılında oturduğum yaşadığım bölgenin gençlerine yönelik ilk forum sitesini kurarak web sitesi tasarlama denemelerine başladım. 2009 yılında Türkiye’nin ilk parkour topluluğuna Şehir Ninjaları sitesini yaparak belli bir topluluğa ulaşan büyük çaplı ilk işimi yaptım. 2016 yılına kadar freelancer çalışarak 400 adetten fazla web sitesi tasarladım.

2016 yılında marka tescilini aldığım THE ADAM şirketini kurarak web tasarım hizmeti sunmaya devam ettim. Yapmak istediğim iş kapsamında müşterilerimin en iyi verimi alabilmesi için gerek fiziksel gerek online olarak birçok SEO organizasyonunu takip ettim. Edindiğim bilgileri, uygulamaya geçerek pek çok projeyi başarıyla sonuçlandırdım.

Sahip olduğum bilgiler ve tecrübeler, zaman içinde kendi özgün stratejilerimi oluşturmamı sağladı. Bu stratejilerim sayesinde 2016 yılından itibaren faaliyette olan THE ADAM, sektörüyle alakalı anahtar kelimelerde Google dahil bütün arama motorlarının 1. sayfasında yer edinen en genç web tasarım ajansı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Burada WordPress SEO alanında benimle birebir çalışmak isteyen müşterilerim için; birçok sektörden firmaya WordPress sitesi tasarlamış ve başarılı SEO projeleri gerçekleştirmiş bir WordPress SEO uzmanı olarak hizmet vermekteyim.

İşinizi büyütmeye mi
karar verdiniz?

İyi bir işin iyi bir iletişimden geçtiğine inanıyorum. Hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için benimle iletişim kurabilirsiniz.
İLETİŞİM